fbpx

Hapisten çıktı: Çocukluk arkadaşı tarafından öldürüldü

featured
service

Dün akşam saatlerinde Zeytinburnu Yenidoğan Mahallesi’nde meydana gelen olayda, elektronik tamiri yapan bir işyerinde çıkan tartışma ölümle sonuçlandı.

İşyeri sahibi Mert Kutluer, 2018’de uyuşturucu madde bulundurmak ve satmak suçlamasıyla girdiği cezaevinden 2023’te tahliye oldu.

Cezaevinden çıktıktan sonra psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Mert Kutluer, işyerinin yanındaki market sahibiyle tartışmaya başladı. Market sahibinin arkadaşlarının da dahil olduğu tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında market sahibi ve arkadaşları, Kutluer’in işyerinin camına taş attı.

Kutluer, hastanedeki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polis, olay yerindeki incelemelerin ardından şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Yaşanan arbede ve şüphelinin silah çektiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

“Onlara Fitre Toplardık, O Geldi Oğlumu Vurdu”

Olayı gözyaşları içinde anlatan baba Mustafa Kutluer, “Ben tutuyorum yerlerde, ‘Yapmayın’ dedim, öldürdüler oğlumu perişan ettiler. 40 dakika ambulans bekledik, bir tane ambulans, polis memuru yoktu. Oğlum gitti 25 yaşındaydı. 6 yıldır hapisteydi. Yeni geldi, doyamadan mezara girdi” dedi.

Mustafa Kutluer, “Oğlumun öldüğü nokta gözümün önünden gitmiyor. Oğlumun önünde siper oldum, oğlumu kurtarmaya çalıştım, kurtaramadım. 3 tane kurşun yedi, 4 kişi saldırıya geçti. İsimlerini emniyete tek tek verdim. Oğlum kan kaybından gitti. Olay saat 20.00 civarlarında oldu, o zaman burada bir kalabalık vardı. Kimse korkudan gelip şahit olamadı. Benim oğlum gitti, başkaları gitmesin. Oğlum 2018 öncesinde onlarla beraber büyüdü. Vuran kişinin babası rahmetli oldu, elimizden gelen yardımları yaptık. Ramazanda onlara fitre toplardık ama o geldi benim oğlumu vurdu” diye konuştu.

“Bu Acının Tarifi Yok”

Anne İfakat Kutluer ise çocuğuna doyamadığını belirterek, “Oğlumu vuruyorlar. Daha yerde yatarken tekme atıyorlar, bacağını kırıyorlar. Benim yavrum kan kaybından gitti, daha 25 yaşındaydı. Ben çocuğuma doyamadım. Bunun tarifi yok, acının tarifi yok. Adalet yerini bulsun. Bulsunlar bunları” ifadelerini kullandı.

0
vay_be_
Vay Be!
0
el_z_l_ya_yak_r_
Elâzığlı'ya yakışır!
0
olacak_i_de_il_
Olacak iş değil!
0
_ok_z_ld_m
Çok üzüldüm
0
bunu_da_g_rd_k_
Bunu da gördük!
0
e_bu_da_oldu_ya_
E bu da oldu ya!
Hapisten çıktı: Çocukluk arkadaşı tarafından öldürüldü
Yorum Yap

Giriş Yap

Hepsi Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

NOT: ✅ Beni Hatırla kısmını aktif hale getirin.