fbpx

Gizlilik Politikası

Hepsi Elazığ, gizliliğinizi korumaya kararlıdır. Bu Gizlilik Politikası, kişisel bilgilerinizin Hepsi Elazığ tarafından nasıl toplandığını ve kullanıldığını açıklamaktadır.

Bu Gizlilik Politikası, Hepsi Elazığ uygulamamızla birlikte web sitemiz ve ilgili alt alan adları (toplu olarak “Hizmetimiz”) için geçerlidir. Hizmetimize erişerek veya Hizmetimizi kullanarak, kişisel bilgilerinizi bu Gizlilik Politikasında ve Hizmet Koşullarımızda tanımlandığı şekilde okuduğunuzu, anladığınızı ve toplamamızı, saklamamızı ve kullanmamızı kabul ettiğinizi belirtirsiniz.

Tanımlar ve anahtar terimler

Bu Gizlilik Politikasındaki hususların mümkün olduğunca açık bir şekilde açıklanmasına yardımcı olmak amacıyla, bu şartlardan herhangi birine her atıfta bulunulduğunda, bunlar kesinlikle şu şekilde tanımlanır:

Çerez: Bir web sitesi tarafından oluşturulan ve web tarayıcınız tarafından kaydedilen az miktarda veri. Tarayıcınızı tanımlamak, analiz sağlamak, dil tercihiniz veya giriş bilgileriniz gibi hakkınızdaki bilgileri hatırlamak için kullanılır.
Şirket: Bu politikada “Şirket”, “biz”, “bize” veya “bizim” ifadeleri, bu Gizlilik Politikası kapsamında bilgilerinizden sorumlu olan Hepsi Elazığ’ı ifade etmektedir.
Ülke: Hepsi Elazığ’ın veya Hepsi Elazığ’ın sahiplerinin/kurucularının bulunduğu yer, bu durumda Türkiye
Müşteri: Tüketicileriniz veya hizmet kullanıcılarınızla ilişkileri yönetmek amacıyla Hepsi Elazığ Hizmetini kullanmak üzere kaydolan şirket, kuruluş veya kişiyi ifade eder.
Cihaz: Hepsi Elazığ’ı ziyaret etmek ve hizmetlerden yararlanmak için kullanılabilecek telefon, tablet, bilgisayar gibi internete bağlı herhangi bir cihaz veya başka bir cihaz.
IP adresi: İnternete bağlanan her cihaza İnternet protokolü (IP) adresi olarak bilinen bir numara atanır. Bu numaralar genellikle coğrafi bloklar halinde atanır. Bir cihazın İnternet’e bağlandığı konumu tanımlamak için genellikle bir IP adresi kullanılabilir.
Personel: Hepsi Elazığ’da istihdam edilen veya taraflardan biri adına bir hizmetin ifası için sözleşmeli olan kişileri ifade eder.
Kişisel Veriler: Doğrudan, dolaylı olarak veya diğer bilgilerle bağlantılı olarak (kişisel kimlik numarası dahil) gerçek bir kişinin kimliğinin belirlenmesine veya kimliğinin belirlenebilmesine olanak sağlayan her türlü bilgi.
Hizmet: Hepsi Elazığ tarafından ilgili şartlarda (varsa) açıklandığı şekilde ve bu platformda sunulan hizmeti ifade eder.
Üçüncü taraf hizmeti: reklamverenleri, yarışma sponsorlarını, tanıtım ve pazarlama ortaklarını ve içeriğimizi sağlayan veya ürün veya hizmetlerinin ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kişileri ifade eder.
Web sitesi: Hepsi Elazığ’ın sitesine şu adresten ulaşılabilir: https://www.hepsielazig.com/
Siz: Hizmetleri kullanmak üzere Hepsi Elazığ’a kayıtlı olan kişi veya kuruluş.

Hangi Bilgileri Topluyoruz?

Web sitemizi/uygulamamızı ziyaret ettiğinizde, sitemize kaydolduğunuzda, sipariş verdiğinizde, bültenimize abone olduğunuzda, bir ankete yanıt verdiğinizde veya bir form doldurduğunuzda sizden bilgi topluyoruz.

-Ad / Kullanıcı Adı
-Telefon numaraları
-E-mail adresleri
-Posta Adresleri
-İş ünvanları
-Yaş
-Şifre

Ayrıca daha iyi bir kullanıcı deneyimi için mobil cihazlardan da bilgi topluyoruz, ancak bu özellikler tamamen isteğe bağlıdır:

Topladığımız Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz?

Sizden topladığımız bilgilerin herhangi biri aşağıdaki yollardan biriyle kullanılabilir:

– Deneyiminizi kişiselleştirmek için (bilgileriniz bireysel ihtiyaçlarınıza daha iyi yanıt vermemize yardımcı olur)
-Web sitemizi/uygulamamızı geliştirmek için (sizden aldığımız bilgi ve geri bildirimlere dayanarak web sitemizi/uygulama tekliflerimizi sürekli olarak iyileştirmeye çalışıyoruz)
-Müşteri hizmetlerini geliştirmek için (bilgileriniz, müşteri hizmetleri taleplerinize ve destek ihtiyaçlarınıza daha etkili bir şekilde yanıt vermemize yardımcı olur)
-İşlemleri işlemek için
-Bir yarışmayı, promosyonu, anketi veya başka bir site özelliğini yönetmek için
-Periyodik e-postalar göndermek için

Hepsi Elazığ üçüncü şahıslardan gelen son kullanıcı bilgilerini ne zaman kullanır?

Hepsi Elazığ, müşterilerimize Hepsi Elazığ hizmetlerini sağlamak için gerekli Son Kullanıcı Verilerini toplayacaktır.

Son kullanıcılar, sosyal medya web sitelerinde sundukları bilgileri gönüllü olarak bize sağlayabilirler. Bize bu tür herhangi bir bilgi vermeniz durumunda, belirttiğiniz sosyal medya web sitelerinden kamuya açık bilgileri toplayabiliriz. Sosyal medya web sitelerinin bilgilerinizin ne kadarını kamuya açıkladığını, bu web sitelerini ziyaret ederek ve gizlilik ayarlarınızı değiştirerek kontrol edebilirsiniz.

Hepsi Elazığ üçüncü şahıslardan gelen müşteri bilgilerini ne zaman kullanır?

Bizimle iletişime geçtiğinizde üçüncü taraflardan bazı bilgiler alıyoruz. Örneğin, Hepsi Elazığ müşterisi olmakla ilgilendiğinizi göstermek için bize e-posta adresinizi gönderdiğinizde, Hepsi Elazığ’a otomatik dolandırıcılık tespit hizmetleri sağlayan bir üçüncü taraftan bilgi alıyoruz. Ayrıca zaman zaman sosyal medya web sitelerinde kamuya açıklanan bilgileri de topluyoruz. Sosyal medya sitelerinin bilgilerinizin ne kadarını kamuya açıkladığını, bu siteleri ziyaret ederek ve gizlilik ayarlarınızı değiştirerek kontrol edebilirsiniz.

Topladığımız bilgileri üçüncü taraflarla paylaşıyor muyuz?

Topladığımız kişisel ve kişisel olmayan bilgileri, reklam verenler, yarışma sponsorları, tanıtım ve pazarlama ortakları ve içeriğimizi sağlayan veya ürün veya hizmetlerinin ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer kişiler gibi üçüncü taraflarla paylaşabiliriz. Ayrıca mevcut ve gelecekteki bağlı şirketlerimiz ve iş ortaklarımızla da paylaşabiliriz ve eğer bir birleşme, varlık satışı veya başka bir ticari yeniden yapılanma sürecine dahil olursak, kişisel ve kişisel olmayan bilgilerinizi de varislerimizle paylaşabilir veya devredebiliriz.

Sunucularımızın ve web sitemizin/uygulamamızın barındırılması ve bakımı, veritabanı depolama ve yönetimi, e-posta yönetimi, depolama pazarlaması, kredi kartı işlemleri, müşteri hizmetleri ve Web sitesi/uygulama üzerinden satın alabileceğiniz ürün ve hizmetlere ilişkin siparişleri yerine getirmek. Bu hizmetleri bizim için ve sizin için yerine getirebilmelerini sağlamak amacıyla, kişisel bilgilerinizi ve muhtemelen bazı kişisel olmayan bilgileri bu üçüncü taraflarla paylaşacağız.

IP adresleri de dahil olmak üzere günlük dosyası verilerimizin bir kısmını analiz amacıyla web analitiği ortakları, uygulama geliştiricileri ve reklam ağları gibi üçüncü taraflarla paylaşabiliriz. IP adresiniz paylaşılıyorsa, genel konumu tahmin etmek ve bağlantı hızı, web sitesini/uygulamayı paylaşılan bir konumda ziyaret edip etmediğiniz ve web sitesini/uygulamayı ziyaret etmek için kullanılan cihazın türü gibi diğer teknolojileri tahmin etmek için kullanılabilir. Reklamlarımız ve web sitesinde/uygulamada gördükleriniz hakkında bilgi toplayabilir ve ardından bize ve reklamverenlerimize denetim, araştırma ve raporlama sağlayabilirler.

Hakkınızdaki kişisel ve kişisel olmayan bilgileri, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, hak taleplerine yanıt vermek, yasal işlemler (mahkeme celpleri dahil) ve veya üçüncü bir tarafın hakları ve çıkarları, kamunun veya herhangi bir kişinin güvenliği, herhangi bir yasa dışı, etik olmayan veya yasal olarak dava edilebilir faaliyeti önlemek veya durdurmak veya geçerli mahkeme emirlerine, kanunlara, kurallara ve düzenlemelere başka şekilde uymak.

Müşterilerden ve son kullanıcılardan bilgiler nerede ve ne zaman toplanıyor?

Hepsi Elazığ bize gönderdiğiniz kişisel bilgileri toplayacaktır. Yukarıda açıklandığı gibi üçüncü taraflardan da sizin hakkınızda kişisel bilgiler alabiliriz.

E-Posta Adresinizi Nasıl Kullanıyoruz?

Bu web sitesine/uygulamaya e-posta adresinizi göndererek bizden e-posta almayı kabul etmiş olursunuz. Bu e-posta listelerinden herhangi birine katılımınızı, ilgili e-postada yer alan vazgeçme bağlantısına veya diğer abonelikten çıkma seçeneğine tıklayarak istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Yalnızca doğrudan veya üçüncü bir taraf aracılığıyla kendileriyle iletişim kurmamıza izin veren kişilere e-posta gönderiyoruz. İstenmeyen ticari e-postalar göndermiyoruz çünkü spam’den en az sizin kadar nefret ediyoruz. E-posta adresinizi göndererek, bizden iletişim almayı seçen belirli kişilere özel reklamlar gösterdiğimiz Facebook gibi sitelerde müşteri kitlesini hedeflemek için e-posta adresinizi kullanmamıza da izin vermiş olursunuz. Yalnızca sipariş işleme sayfası aracılığıyla gönderilen e-posta adresleri, yalnızca siparişinizle ilgili bilgileri ve güncellemeleri size göndermek amacıyla kullanılacaktır. Ancak aynı e-postayı bize başka bir yöntemle sağladıysanız, bunu bu Politikada belirtilen amaçlardan herhangi biri için kullanabiliriz. Not: Herhangi bir zamanda gelecekteki e-postaları almaktan vazgeçmek isterseniz, her e-postanın altına ayrıntılı abonelikten çıkma talimatlarını ekliyoruz.

Bilgilerinizi Ne Kadar Süre Saklıyoruz?

Bilgilerinizi yalnızca Hepsi Elazığ’ı size sunmak ve bu politikada açıklanan amaçları yerine getirmek için ihtiyaç duyduğumuz süre boyunca saklıyoruz. Bu durum, bilgilerinizi paylaştığımız ve bizim adımıza hizmet yürüten herkes için de geçerlidir. Bilgilerinizi artık kullanmamız gerekmediğinde ve yasal veya düzenleyici yükümlülüklerimize uymak için bunları saklamamıza gerek kalmadığında, sizi tanımlayamayacak şekilde ya sistemlerimizden kaldıracağız ya da kişiselliğini kaldıracağız.

Bilgilerinizi Nasıl Koruyoruz?

Sipariş verdiğinizde veya kişisel bilgilerinizi girdiğinizde, gönderdiğinizde veya eriştiğinizde kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumak için çeşitli güvenlik önlemleri uyguluyoruz. Güvenli bir sunucunun kullanımını sunuyoruz. Sağlanan tüm hassas/kredi bilgileri Güvenli Yuva Katmanı (SSL) teknolojisi aracılığıyla iletilir ve ardından Ödeme ağ geçidi sağlayıcılarımızın veritabanına şifrelenerek yalnızca bu tür sistemlere özel erişim haklarına sahip olan ve bilgilerin gizli tutulması gereken kişiler tarafından erişilebilir. İşlem sonrasında özel bilgileriniz (kredi kartları, sosyal güvenlik numaraları, mali bilgileriniz vb.) asla dosyada tutulmaz. Ancak Hepsi Elazığ’a ilettiğiniz bilgilerin mutlak güvenliğini garanti edemeyiz veya garanti edemeyiz veya Hizmetteki bilgilerinize fiziksel, teknik veya yönetimsel güvenceler.

Bilgilerim başka ülkelere aktarılabilir mi?

Hepsi Elazığ, Türkiye’de kurulmuştur. Web sitemiz aracılığıyla, sizinle doğrudan etkileşim yoluyla veya yardım hizmetlerimizin kullanımı yoluyla toplanan bilgiler, zaman zaman dünyanın her yerindeki ofislerimize veya personelimize veya üçüncü taraflara aktarılabilir ve dünyanın herhangi bir yerinde görüntülenebilir ve barındırılabilir. Bu tür verilerin kullanımını ve aktarımını düzenleyen genel uygulanabilir yasalara sahip olmayan ülkeler de dahil olmak üzere dünya çapında. Yukarıdakilerden herhangi birini kullanarak, yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, bu tür bilgilerin sınır ötesi aktarımına ve barındırılmasına gönüllü olarak izin vermiş olursunuz.

Hepsi Elazığ Servisi aracılığıyla toplanan bilgiler güvenli midir?

Bilgilerinizin güvenliğini korumak için önlemler alıyoruz. Yetkisiz erişimi korumaya, önlemeye, veri güvenliğini sürdürmeye ve bilgilerinizi doğru şekilde kullanmaya yardımcı olacak fiziksel, elektronik ve yönetim prosedürlerimiz var. Ancak ne insanlar ne de güvenlik sistemleri, şifreleme sistemleri de dahil olmak üzere kusursuz değildir. Ayrıca insanlar kasıtlı suçlar işleyebilir, hata yapabilir veya politikalara uymayabilir. Bu nedenle kişisel bilgilerinizi korumak için makul çabayı göstersek de mutlak güvenliğini garanti edemeyiz. Yürürlükteki yasa, kişisel bilgilerinizi korumaya yönelik inkar edilemez bir görev yüklüyorsa, bu göreve uygunluğumuzu ölçmek için kasıtlı suiistimallerin kullanılacak standartlar olacağını kabul edersiniz.

Bilgilerimi güncelleyebilir veya düzeltebilir miyim?

Hepsi Elazığ’ın topladığı bilgilere ilişkin güncelleme veya düzeltme talep etme haklarınız Hepsi Elazığ ile olan ilişkinize bağlıdır. Personel, şirket içi istihdam politikalarımızda ayrıntılı olarak belirtildiği şekilde bilgilerini güncelleyebilir veya düzeltebilir.

Müşteriler, kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerin belirli kullanımlarının ve açıklanmasının aşağıdaki şekilde kısıtlanmasını ve tamamen silmeyi talep etme hakkına sahiptir. (1) kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizi güncellemek veya düzeltmek, (2) bizden aldığınız iletişimlere ve diğer bilgilere ilişkin tercihlerinizi değiştirmek veya (3) hakkınızda tutulan kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri silmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hesabınızı iptal ederek (aşağıdaki paragrafa tabi olarak). Bu tür güncellemeler, düzeltmeler, değişiklikler ve silmeler, sakladığımız diğer bilgiler veya söz konusu güncelleme, düzeltme, değişiklik veya silme işleminden önce bu Gizlilik Politikası uyarınca üçüncü taraflara sağladığımız bilgiler üzerinde hiçbir etkiye sahip olmayacaktır. Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak amacıyla, profil erişiminize izin vermeden veya düzeltmeler yapmadan önce kimliğinizi doğrulamak için makul adımlar atabiliriz (benzersiz bir şifre istemek gibi). Benzersiz şifrenizin ve hesap bilgilerinizin gizliliğini her zaman korumak sizin sorumluluğunuzdadır.

Bize sağladığınız bilgilerin her kaydının sistemimizden kaldırılmasının teknolojik olarak mümkün olmadığını bilmelisiniz. Bilgileri yanlışlıkla kaybolmaya karşı korumak için sistemlerimizi yedekleme ihtiyacı, bilgilerinizin bir kopyasının, bulmamızın zor veya imkansız olacağı, silinemez bir biçimde bulunabileceği anlamına gelir.

Talebinizi aldıktan hemen sonra, aktif olarak kullandığımız veritabanlarında ve kolayca aranabilen diğer ortamlarda saklanan tüm kişisel bilgiler, uygun olduğu şekilde, mümkün olan en kısa sürede ve makul ve teknik olarak uygulanabilir olduğu ölçüde güncellenecek, düzeltilecek, değiştirilecek veya silinecektir.

Son kullanıcıysanız ve hakkınızda sahip olduğumuz herhangi bir bilgiyi güncellemek, silmek veya almak istiyorsanız, bunu müşterisi olduğunuz kuruluşla iletişime geçerek yapabilirsiniz.

İşletme Satışı

Hepsi Elazığ’ın veya Kurumsal İştiraklerinden herhangi birinin (burada tanımlandığı gibi) veya Hepsi’nin bir kısmının varlıklarının tamamının veya büyük ölçüde tamamının satışı, birleşmesi veya başka bir şekilde devredilmesi durumunda bilgileri üçüncü bir tarafa aktarma hakkını saklı tutuyoruz. Elazığ’da veya Hizmetin ilgili olduğu Kurumsal Bağlı Kuruluşlardan herhangi birinde veya işimizi durdurmamız veya bir dilekçe vermemiz veya iflas, yeniden yapılanma veya benzeri bir süreçte aleyhimize bir dilekçe sunmuş olmamız durumunda, üçüncü tarafın da bu kurallara uymayı kabul etmesi koşuluyla bu Gizlilik Politikasının şartları.

İştirakler

Hakkınızdaki bilgileri (kişisel bilgiler dahil) Kurumsal Bağlı Kuruluşlarımıza açıklayabiliriz. Bu Gizlilik Politikasının amaçları doğrultusunda, “Kurumsal Bağlı Şirket”, mülkiyeti veya başka bir şekilde Hepsi Elazığ’ı doğrudan veya dolaylı olarak kontrol eden, kontrol edilen veya ortak kontrol altında olan herhangi bir kişi veya kuruluş anlamına gelir. Kurumsal Bağlı Kuruluşlarımıza sizinle ilgili olarak sağladığımız her türlü bilgi, söz konusu Kurumsal Bağlı Kuruluşlar tarafından bu Gizlilik Politikasının şartlarına uygun olarak ele alınacaktır.

Geçerli Hukuk

Bu Gizlilik Politikası, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın Türkiye kanunlarına tabidir. Gizlilik Kalkanı veya İsviçre-ABD çerçevesi kapsamında talepte bulunma hakkına sahip olabilecek kişiler hariç olmak üzere, bu Gizlilik Politikası kapsamında veya bununla bağlantılı olarak taraflar arasında ortaya çıkan herhangi bir eylem veya anlaşmazlıkla ilgili olarak mahkemelerin münhasır yargı yetkisine sahip olduğunu kabul edersiniz.

Bu Sözleşme ve web sitesini/uygulamayı kullanımınız, kanun ihtilafı kuralları hariç olmak üzere Türkiye kanunlarına tabi olacaktır. Web sitesini/uygulamayı kullanımınız diğer yerel, eyalet, ulusal veya uluslararası yasalara da tabi olabilir.

Hepsi Elazığ’ı kullanarak veya doğrudan bizimle iletişime geçerek bu Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtirsiniz. Bu Gizlilik Politikasını kabul etmiyorsanız web sitemizi kullanmamalı veya hizmetlerimizi kullanmamalısınız. Web sitesini kullanmaya devam etmek, bizimle doğrudan etkileşimde bulunmak veya bu Gizlilik Politikasında kişisel bilgilerinizin kullanımını veya ifşa edilmesini önemli ölçüde etkilemeyen değişikliklerin yayınlanmasını takip etmek, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Rızanız

Sitemizi ziyaret ettiğinizde neyin ayarlandığı ve nasıl kullanıldığı konusunda size tam şeffaflık sağlamak için Gizlilik Politikamızı güncelledik. Web sitemizi/uygulamamızı kullanarak, bir hesap kaydederek veya bir satın alma işlemi gerçekleştirerek, işbu belgeyle Gizlilik Politikamızı ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Bu Gizlilik Politikası yalnızca Hizmetler için geçerlidir. Hizmetler Hepsi Elazığ tarafından işletilmeyen veya kontrol edilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu tür web sitelerinde ifade edilen içerik, doğruluk veya görüşlerden sorumlu değiliz ve bu tür web siteleri tarafımızca araştırılmıyor, izlenmiyor veya doğruluk veya eksiksizlik açısından kontrol edilmiyor. Hizmetlerden başka bir web sitesine gitmek için bir bağlantı kullandığınızda Gizlilik Politikamızın artık geçerli olmadığını lütfen unutmayın. Platformumuzda bağlantısı bulunanlar da dahil olmak üzere başka herhangi bir web sitesinde gezinmeniz ve etkileşiminiz, o web sitesinin kendi kurallarına ve politikalarına tabidir. Bu tür üçüncü taraflar, hakkınızda bilgi toplamak için kendi çerezlerini veya başka yöntemleri kullanabilir.

Reklam

Bu web sitesi/uygulama, üçüncü taraf reklamları ve üçüncü taraf sitelere bağlantılar içerebilir. Hepsi Elazığ, bu reklamlarda veya sitelerde yer alan bilgilerin herhangi birinin doğruluğu veya uygunluğu konusunda herhangi bir beyanda bulunmaz ve bu reklamların ve sitelerin yürütülmesi veya içeriği ile üçüncü şahıslar tarafından yapılan tekliflere ilişkin herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez. .

Reklam, Hepsi Elazığ’ı ve kullandığınız birçok web sitesi ve hizmeti ücretsiz tutar. Reklamların güvenli, göze batmayan ve mümkün olduğunca alakalı olmasını sağlamak için çok çalışıyoruz.

Üçüncü taraf reklamları ve ürün veya hizmetlerin reklamının yapıldığı diğer sitelere bağlantılar, Hepsi Elazığ’ın üçüncü taraf siteleri, malları veya hizmetlerini onaylaması veya tavsiye etmesi anlamına gelmez. Hepsi Elazığ hiçbir reklamın içeriğinden, verilen sözlerden veya tüm reklamlarda sunulan ürün veya hizmetlerin kalitesi/güvenilirliğinden sorumlu değildir.

Reklam Amaçlı Çerezler

Bu çerezler, çevrimiçi reklamları sizin için daha alakalı ve etkili kılmak amacıyla web sitesinde/uygulamada ve diğer çevrimiçi hizmetlerde çevrimiçi etkinliğiniz hakkında zaman içinde bilgi toplar. Buna ilgi alanına dayalı reklamcılık denir. Aynı reklamın sürekli olarak tekrar görünmesini engellemek, reklamların reklamverenlere doğru şekilde gösterilmesini sağlamak gibi işlevleri de yerine getirirler. Çerezler olmadan bir reklamverenin hedef kitlesine ulaşması veya kaç reklamın gösterildiğini ve kaç tıklama aldığını bilmesi gerçekten zordur.

Çerezler

Hepsi Elazığ, web sitemizde ziyaret ettiğiniz alanları tanımlamak için “Çerezler” kullanır. Çerez, web tarayıcınız tarafından bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda saklanan küçük bir veri parçasıdır. Çerezleri web sitemizin/uygulamamızın performansını ve işlevselliğini geliştirmek için kullanırız ancak bunların kullanımı zorunlu değildir. Ancak bu çerezler olmadan videolar gibi belirli işlevler kullanılamayabilir veya daha önce oturum açtığınızı hatırlayamayacağımız için web sitesini/uygulamayı her ziyaret ettiğinizde oturum açma bilgilerinizi girmeniz gerekebilir. Çoğu web tarayıcısı Çerezlerin kullanımını devre dışı bırakacak şekilde ayarlanabilir. Ancak Çerezleri devre dışı bırakırsanız web sitemizin işlevlerine doğru şekilde veya hiç erişemeyebilirsiniz. Kişisel Tanımlayıcı Bilgileri asla Çerezlere yerleştirmeyiz.

Çerezleri ve benzer teknolojileri engelleme ve devre dışı bırakma

Nerede olursanız olun, tarayıcınızı çerezleri ve benzer teknolojileri engelleyecek şekilde de ayarlayabilirsiniz ancak bu işlem, temel çerezlerimizi engelleyebilir ve web sitemizin düzgün çalışmasını engelleyebilir ve sitenin tüm özelliklerinden ve hizmetlerinden tam olarak yararlanamayabilirsiniz. Ayrıca, tarayıcınızda çerezleri engellerseniz kayıtlı bazı bilgileri (örneğin, kayıtlı giriş bilgileri, site tercihleri) kaybedebileceğinizi de bilmelisiniz. Farklı tarayıcılar farklı kontrolleri kullanımınıza sunar. Bir çerezi veya çerez kategorisini devre dışı bırakmak, çerezi tarayıcınızdan silmez, bunu tarayıcınızın içinden kendiniz yapmanız gerekecektir, daha fazla bilgi için tarayıcınızın yardım menüsünü ziyaret etmelisiniz.

Yeniden Pazarlama Hizmetleri

Yeniden pazarlama hizmetlerini kullanıyoruz. Yeniden Pazarlama Nedir? Dijital pazarlamada yeniden pazarlama (veya yeniden hedefleme), web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kişilere internet üzerinden reklam sunma uygulamasıdır. Firmanızın, insanların en çok kullandıkları site ve platformlarda reklam sunarak, internetteki insanları “takip ediyor”muş gibi görünmesini sağlar.

Çocukların Gizliliği

Hizmetlerimizi daha iyi hale getirmek için 13 yaşın altındaki çocuklardan bilgi topluyoruz. Ebeveyn veya vasiyseniz ve çocuğunuzun izniniz olmadan Bize Kişisel Veriler sağladığını biliyorsanız, lütfen Bizimle iletişime geçin. Ebeveyn onayı olmadan 13 yaşın altındaki herkesten Kişisel Veri topladığımızın farkına varırsak, bu bilgiyi sunucularımızdan kaldırmak için gerekli adımları atarız.

Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler

Hizmetimizi ve politikalarımızı değiştirebiliriz ve Hizmetimizi ve politikalarımızı doğru bir şekilde yansıtması için bu Gizlilik Politikasında değişiklikler yapmamız gerekebilir. Yasalar aksini gerektirmedikçe, bu Gizlilik Politikasında değişiklik yapmadan önce sizi bilgilendireceğiz (örneğin, Hizmetimiz aracılığıyla) ve size, bunlar yürürlüğe girmeden önce bunları inceleme fırsatı vereceğiz. Daha sonra Hizmeti kullanmaya devam ederseniz güncellenen Gizlilik Politikasına tabi olacaksınız. Bunu veya güncellenmiş herhangi bir Gizlilik Politikasını kabul etmek istemiyorsanız hesabınızı silebilirsiniz.

Üçüncü Taraf Hizmetleri

Üçüncü taraf içeriğini (veriler, bilgiler, uygulamalar ve diğer ürün hizmetleri dahil) görüntüleyebilir, dahil edebilir veya kullanıma sunabiliriz veya üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine (“Üçüncü Taraf Hizmetleri”) bağlantılar sağlayabiliriz.

Hepsi Elazığ’ın, bunların doğruluğu, eksiksizliği, güncelliği, geçerliliği, telif haklarına uygunluğu, yasallığı, ahlakı, kalitesi veya diğer yönleri de dahil olmak üzere hiçbir Üçüncü Taraf Hizmetinden sorumlu olmayacağını kabul ve beyan ediyorsunuz. Hepsi Elazığ, herhangi bir Üçüncü Taraf Hizmetiyle ilgili olarak size veya başka herhangi bir kişi veya kuruluşa karşı herhangi bir yükümlülük veya sorumluluk kabul etmez ve olmayacaktır.

Üçüncü Taraf Hizmetleri ve bunlara yönelik bağlantılar yalnızca size kolaylık sağlamak amacıyla sağlanmaktadır ve bunlara erişme ve bunları kullanma riski tamamen size ait olmak üzere ve söz konusu üçüncü tarafların hüküm ve koşullarına tabidir.

Facebook Piksel

Facebook pikseli, insanların web sitenizde gerçekleştirdiği eylemleri anlayarak reklamlarınızın etkinliğini ölçmenize olanak tanıyan bir analiz aracıdır. Piksel’i şu amaçlarla kullanabilirsiniz: Reklamlarınızın doğru kişilere gösterildiğinden emin olmak. Facebook pikseli, hizmeti kullandığınızda cihazınızdan bilgi toplayabilir. Facebook pikseli, Gizlilik Politikasına uygun olarak tutulan bilgileri toplar.

İzleme Araçları

Ürünlerimizi/hizmetlerimizi geliştirmek ve pazarlamak amacıyla davranışsal ölçümler, ısı haritaları ve oturum tekrarı aracılığıyla web sitemizi nasıl kullandığınızı ve web sitemizle nasıl etkileşim kurduğunuzu belirlemek için Microsoft Clarity, Yandex Metrika ve Microsoft Publishing ile çalışma yapıyoruz. Web sitesi kullanım verileri, ürünlerin/hizmetlerin ve çevrimiçi etkinliğin popülerliğini belirlemek için birinci ve üçüncü taraf çerezler ve diğer izleme teknolojileri kullanılarak toplanır. Ayrıca bu bilgileri site optimizasyonu, dolandırıcılık/güvenlik amaçları ve reklam amacıyla kullanırız. Yandex’in ve Microsoft’un verilerinizi nasıl topladığı ve kullandığı hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Gizlilik Bildirimi’ni ve Yandex Metrika sayfasını ziyaret edin.

Takip Teknolojileri

-Google Haritalar API’sı

Google Haritalar API’si özel bir harita, aranabilir bir harita, check-in işlevleri, konumla canlı veri senkronizasyonunu görüntülemek, rota planlamak veya sadece birkaçını saymak gerekirse karma oluşturmak için kullanılabilecek güçlü bir araçtır.
Google Haritalar API’si, güvenlik amacıyla Sizden ve Cihazınızdan bilgi toplayabilir.
Google Haritalar API’si, Gizlilik Politikasına uygun olarak tutulan bilgileri toplar

-Çerezler

Çerezleri web sitemizin/uygulamamızın performansını ve işlevselliğini geliştirmek için kullanırız ancak bunların kullanımı zorunlu değildir. Ancak bu çerezler olmadan videolar gibi belirli işlevler kullanılamayabilir veya daha önce oturum açtığınızı hatırlayamayacağımız için web sitesini/uygulamayı her ziyaret ettiğinizde oturum açma bilgilerinizi girmeniz gerekebilir.

Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) Hakkında Bilgilendirme

Avrupa Ekonomik Alanı’ndan (AEA) iseniz sizden bilgi topluyor ve kullanıyor olabiliriz ve Gizlilik Politikamızın bu bölümünde bu verilerin tam olarak nasıl ve neden toplandığını ve bu verileri aşağıdaki koşullar altında nasıl muhafaza ettiğimizi açıklayacağız. kopyalanmasına veya yanlış şekilde kullanılmasına karşı koruma.

GDPR nedir?

GDPR, AB’de ikamet edenlerin verilerinin şirketler tarafından nasıl korunacağını düzenleyen ve AB’de ikamet edenlerin kişisel verileri üzerindeki kontrolünü artıran, AB çapında bir gizlilik ve veri koruma yasasıdır.

GDPR, yalnızca AB merkezli işletmeler ve AB’de ikamet edenler için değil, küresel olarak faaliyet gösteren tüm şirketler için geçerlidir. Müşterilerimizin verileri, nerede bulunduklarına bakılmaksızın önemlidir; bu nedenle, dünya çapındaki tüm operasyonlarımızda temel standart olarak GDPR kontrollerini uyguladık.

Kişisel veri nedir?

Kimliği belirli veya belirli bir kişiye ilişkin her türlü veri. GDPR, bir kişiyi tanımlamak için tek başına veya diğer bilgilerle birlikte kullanılabilecek geniş bir bilgi yelpazesini kapsar. Kişisel veriler bir kişinin adının veya e-posta adresinin ötesine geçer. Bazı örnekler arasında mali bilgiler, siyasi görüşler, genetik veriler, biyometrik veriler, IP adresleri, fiziksel adres, cinsel yönelim ve etnik köken yer alır.

Veri Koruma İlkeleri aşağıdaki gibi gereksinimleri içerir:

-Toplanan kişisel veriler adil, yasal ve şeffaf bir şekilde işlenmeli ve yalnızca kişinin makul olarak beklediği şekilde kullanılmalıdır.
-Kişisel veriler yalnızca belirli bir amacı gerçekleştirmek için toplanmalı ve yalnızca o amaç için kullanılmalıdır. Kuruluşlar, kişisel verileri toplarken neden ihtiyaç duyduklarını belirtmelidir.
-Kişisel veriler amacını gerçekleştirmek için gerekli olandan daha uzun süre saklanmamalıdır.
-GDPR kapsamındaki kişiler kendi kişisel verilerine erişme hakkına sahiptir. Ayrıca verilerinin bir kopyasını ve verilerinin güncellenmesini, silinmesini, kısıtlanmasını veya başka bir kuruluşa taşınmasını talep edebilirler.

GDPR neden önemlidir?

GDPR, şirketlerin bireylerin topladığı ve işlediği kişisel verileri nasıl koruması gerektiğine ilişkin bazı yeni gereksinimler ekliyor. Ayrıca, yaptırımları artırarak ve ihlal durumunda daha büyük para cezaları uygulayarak uyum riskini de artırıyor. Bu gerçeklerin ötesinde, yapılması gereken en doğru şey budur. Hepsi Elazığ olarak veri gizliliğinizin çok önemli olduğuna inanıyoruz ve halihazırda bu yeni düzenlemenin gerekliliklerinin ötesine geçen sağlam güvenlik ve gizlilik uygulamalarımız var.

Bireysel Veri Sahibinin Hakları – Veri Erişimi, Taşınabilirliği ve Silinmesi

Müşterilerimizin GDPR’nin veri sahibi hakları gerekliliklerini karşılamalarına yardımcı olmaya kararlıyız. Hepsi Elazığ, tüm kişisel verileri tamamen denetlenen, DPA uyumlu satıcılarda işler veya saklar. Hesabınız silinmediği sürece tüm konuşmaları ve kişisel verileri 6 yıla kadar saklıyoruz. Bu durumda, tüm verileri Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza uygun olarak imha ederiz, ancak bunları 60 günden daha uzun süre tutmayacağız.

AB müşterileriyle çalışıyorsanız, onlara kişisel verilere erişme, bunları güncelleme, geri alma ve kaldırma olanağını sağlamanız gerektiğinin bilincindeyiz. Seni yakaladık! Başından beri self servis olarak kurulduk ve her zaman verilerinize ve müşterilerinizin verilerine erişmenizi sağladık. Müşteri destek ekibimiz, API ile çalışmayla ilgili tüm sorularınızı yanıtlamak için burada.

Kaliforniya Sakinleri

Kaliforniya Tüketici Gizliliği Yasası (CCPA), yukarıda açıkladığımız gibi, topladığımız Kişisel Bilgilerin kategorilerini ve bunları nasıl kullandığımızı, Kişisel Bilgileri topladığımız kaynak kategorilerini ve bu bilgileri paylaştığımız üçüncü tarafları açıklamamızı gerektirmektedir. .

Ayrıca Kaliforniya sakinlerinin Kaliforniya yasalarına göre sahip olduğu haklara ilişkin bilgileri de iletmemiz gerekmektedir. Aşağıdaki hakları kullanabilirsiniz:

-Bilme ve Erişim Hakkı. Şunlarla ilgili doğrulanabilir bir bilgi talebi gönderebilirsiniz: (1) topladığımız, kullandığımız veya paylaştığımız Kişisel Bilgi kategorileri; (2) Kişisel Bilgi kategorilerinin tarafımızdan toplanma veya kullanılma amaçları; (3) Kişisel Bilgileri topladığımız kaynak kategorileri; ve (4) hakkınızda topladığımız belirli Kişisel Bilgiler.
-Eşit Hizmet Hakkı. Gizlilik haklarınızı kullanırsanız size karşı ayrımcılık yapmayacağız.
-Silme Hakkı. Hesabınızı kapatmak için doğrulanabilir bir talepte bulunabilirsiniz; hakkınızda topladığımız Kişisel Bilgileri sileceğiz.
-Tüketicinin kişisel verilerini satan bir işletmenin, tüketicinin kişisel verilerini satmasını değil.

Talepte bulunursanız size yanıt vermek için bir ayımız var. Bu haklardan herhangi birini kullanmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Kullanıcılarımızın Kişisel Bilgilerini satmıyoruz. Bu haklar hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın

Herhangi bir sorunuz varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

-E-posta Yoluyla: [email protected]

Hesabınızı ve tüm kişisel bilgilerinizi buraya tıklayarak silme talebinde bulunabilirsiniz.

Giriş Yap

🥰 Ailemize hoş geldin. Seni Hepsi Elazığ platformunu aktif kullanmaya davet ediyoruz.

Ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yap veya hesap oluştur, üstelik tamamen ücretsiz!

Not: ✅ Beni hatırla seçeneğini aktif hale getir.