fbpx

Erzurum’dan Gazze’ye gönül köprüsü

featured
service

Erzurum’da Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ’Çevreme Hassasım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES)’ projesi çerçevesinde manalı bir aktiflik gerçekleştirildi.

Yakutiye Kent Meydanı’nda bir ortaya gelen öğrenciler; yıl boyunca emek verdikleri fotoğraf, robotik kodlama, tablo üzere çalışmalarını sergilediler.

’Çevreme Hassasım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES)’ standında, ilçedeki okullar ve bilhassa imam hatip öğrencilerinin yıl boyunca yaptıkları çalışmalar beğeniye sunuldu. Davetlilere ayrıyeten Türk ve Filistin bayraklarının yer aldığı kefiye desenli atkılarla halk oyunları gösterisi de sunuldu. Stantta Gazze’ye olan takviye ve dayanışma bir sefer daha lisana getirildi.

Yakutiye İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Abdurrahman Gazioğlu, burada elde edilecek gelirin tamamının Gazze’ye bağışlanacağını söz ederken, “Öğrencilerimiz bir yıllık emeklerini ortaya koydu. Buradaki çalışmalar daha çok kıymetlerimizi söz ediyor. Hem de hassaslıkları gelişmiş oluyor. Paylaşmanın en hoş örneğini ve duruşunu sergileyen öğrenci ve katkısı olan öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: İHA

0
vay_be_
Vay Be!
0
el_z_l_ya_yak_r_
Elâzığlı'ya yakışır!
0
olacak_i_de_il_
Olacak iş değil!
0
_ok_z_ld_m
Çok üzüldüm
0
bunu_da_g_rd_k_
Bunu da gördük!
0
e_bu_da_oldu_ya_
E bu da oldu ya!
Erzurum’dan Gazze’ye gönül köprüsü

Giriş Yap

Hepsi Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!