fbpx

Elazığ’da İlginç Yöntem: 35 Bin Liralık Air Süspansiyon Yerine Bagajına Taş Koydu

featured
service

Elazığ’da aracına air süspansiyon sistemi taktırmak isteyen Uğur Çiçek, sanayide verilen yüksek fiyat üzerine farklı bir çözüm buldu. 33 yaşındaki işletmeci, aracının bagajına 120 kilogram ağırlığında taş koyarak istediği sonuca ulaştı.

Çiçek, değeri milyon lirayı aşan aracına air süspansiyon sistemleri taktırmak için sanayiye gittiğinde 35 bin lira fiyatla karşılaştı. Bu yüksek rakama tepki gösteren Çiçek, yol kenarından topladığı taşları aracının bagajına koyarak amacına ulaştığını belirtti. “Ayda en fazla 3 litre yakıt ödüyorum” diyerek bulduğu yöntemin başarılı olduğunu söyledi.

Uğur Çiçek, araç modifiyesini sevdiğini ve sanayide karşılaştığı fiyatın mantıklı gelmediğini ifade etti. “35 bin lira gibi bir rakam vermek istemedim. Aracı sürekli tek kullandığım için bu taşlar da aynı görevi görür diye düşündüm. Tahminimce bu taşların ağırlığı 120 kilogram vardır. Aynısı olmasa da iyi oldu. Zaten önemli olan arkanın basık olmasıydı. Kimsenin ekmeğine taş koymak istemiyorum ama kendime göre bir yöntem buldum. Buradaki asıl amacım fiyatlara tepki vermek” dedi.

İHA

1
vay_be_
Vay Be!
0
el_z_l_ya_yak_r_
Elâzığlı'ya yakışır!
2
olacak_i_de_il_
Olacak iş değil!
0
_ok_z_ld_m
Çok üzüldüm
0
bunu_da_g_rd_k_
Bunu da gördük!
0
e_bu_da_oldu_ya_
E bu da oldu ya!
Elazığ’da İlginç Yöntem: 35 Bin Liralık Air Süspansiyon Yerine Bagajına Taş Koydu
Yorum Yap

Giriş Yap

Hepsi Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

NOT: ✅ Beni Hatırla kısmını aktif hale getirin.