fbpx

Elazığ Belediyesinden öğrencilere ücretsiz ulaşım imkanı

Elazığ Belediyesi, hafta sonu gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek öğrencilerin ulaşımda aksaklık yaşamamaları için ücretsiz ulaşım imkanı sunacak.

featured
service

Elazığ Belediyesi, 8 ve 9 Haziranda yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrenciler için ücretsiz toplu taşıma hizmeti sağlayacak.

8 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı 2024-YKS 1. oturum (TYT) ile 9 Haziran Pazar günü yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı 2024-YKS 2. oturum (AYT) sınavlarına girecek öğrencilerin sınav noktalarına ulaşımlarında herhangi bir sorun yaşamamaları için Elazığ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından gerekli tedbirler alınırken, iki gün boyunca öğrenciler toplu taşıma hizmetinden ücretsiz olarak faydalanacak.

Ek otobüs seferleri de düzenlenecek

Ücretsiz ulaşım hizmetinden sınav giriş belgesini gösteren tüm öğrenciler, cumartesi günü 08.00-19.00 saatleri arasında, pazar günü ise 08.00-14.00 saatleri arasında yararlanabilecek.

Düzenleme doğrultusunda ayrıca yoğunluğun yaşanabileceği güzergahlarla otobüs güzergâhında yer almayan sınav merkezlerine ek otobüs seferleri de düzenlenecek.

1
vay_be_
Vay Be!
17
el_z_l_ya_yak_r_
Elâzığlı'ya yakışır!
0
olacak_i_de_il_
Olacak iş değil!
1
_ok_z_ld_m
Çok üzüldüm
0
bunu_da_g_rd_k_
Bunu da gördük!
0
e_bu_da_oldu_ya_
E bu da oldu ya!
Elazığ Belediyesinden öğrencilere ücretsiz ulaşım imkanı
Yorum Yap

Giriş Yap

Hepsi Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

NOT: ✅ Beni Hatırla kısmını aktif hale getirin.