fbpx

Bu kursu tamamlayanlar iş sahibi olabilecek

featured
service

Karacabey Atçılık Merkezinde açılacak nalbantlık kursunda başarılı olan kursiyerler, Elazığ Hipodromunda iş sahibi olabilecek.

Karacabey Atçılık Merkezinde 2 Eylül 2024’te nalbantlık kursu açılacak. Konaklama imkanının verileceği kursta kursiyerlere bir miktar ücret de ödenecek. 6 ay sürecek olan kursların ardından başarılı olanlar, Türkiye’deki hipodromlarda istihdam edilebilecek.

Elazığ Hipodrom Müdürü Mehmet Demirçelik, “Kamuya fayda sağlama amaçlarımızdan birisi de bulunduğumuz illerimizde ve tesislerimizde o bölgedeki halka istihdam sağlamaktır” dedi.

Demirçelik, atçılık sektöründe önemli bir yeri olan nalbantlık mesleğine adım atmak isteyen gençleri Karacabey Atçılık Eğitim Merkezine beklediklerini belirtti. Eğitimin ikincisi başlayacak olup, 6 ay sürecek bu kursun dünyanın önde gelen nalbantlık okullarından Kentucky Horseshoeing School’un kurucusu ve sahibi Mitch Taylor tarafından verileceğini söyledi.

Demirçelik, “Bu süreçte arkadaşlarımıza hipodromlarımızda ayrıntılar verilecek olup, kurs yatılı olacak ve birçok ihtiyaçları kuruluş tarafından karşılanacaktır. Elazığlı hemşerilerimizi bu iş imkanına ve kaliteli mesleğe davet ediyorum” dedi.

 

İHA

0
vay_be_
Vay Be!
0
el_z_l_ya_yak_r_
Elâzığlı'ya yakışır!
0
olacak_i_de_il_
Olacak iş değil!
0
_ok_z_ld_m
Çok üzüldüm
0
bunu_da_g_rd_k_
Bunu da gördük!
0
e_bu_da_oldu_ya_
E bu da oldu ya!
Bu kursu tamamlayanlar iş sahibi olabilecek
Yorum Yap

Giriş Yap

Hepsi Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

NOT: ✅ Beni Hatırla kısmını aktif hale getirin.