fbpx

Beton mikserinin çarptığı öğretmen için karanfil bırakıldı

service

Van’ın İpekyolu ilçesinde beton mikserinin çarpması sonucu hayatını kaybeden Selçuk öğretmen için okulunda düzenlenen merasimde meslektaşları tarafından fotoğrafının önüne karanfil bırakıldı.

Cumartesi günü saat 14.00 sıralarında İpekyolu Caddesi üzerinde bulunan Eski Emniyet Kavşağı’nda meydana gelen kazada, beton mikserinin çarptığı bisikletli Selçuk Kaplan isimli öğretmen, olay yerinde hayatını kaybetmişti. Selçuk öğretmen için meslektaşları okulda bir anma merasimi düzenledi. Okul bahçesinde düzenlenen merasimde Selçuk öğretmen için fotoğrafının önüne karanfil bırakan meslektaşları dua etti.

Selçuk öğretmenin eşi, oğlu, ağabeyi ve amcasının da yer aldığı merasimde, hisli anlar yaşandı. Gözyaşlarının aktığı merasimde konuşan Menaf Hamedoğlu, hüzünlerinin büyük olduğunu tabir ederek, “Kelimelerin tükendiği, insanın ne diyeceğini karıştırdığı vakitler bunlar. Selçuk hocamız, birlikte çalıştığımız çok değerli bir arkadaşımız. Uygun bir eğitimci, hoş bir baba ve yeterli bir dosttu. Geçirdiği kaza, son derece bahtsız, son derece acı, yürek burkan, insanı derinden yaralayan bir kaza. Bunun acısını atlatabilmek çok güç. Arkadaşlarla onu unutmadığımızı, ona duyduğumuz saygıyı, sevgiyi ve verdiğimiz kıymetin bir tabiri olarak kendi ortamızda küçük bir anma programı düzenledik. Çocukları ve eşi, ailemizin birer modülü olarak kalmaya devam edecekler. Ona karşı görevlerimizin hiç bitmeyeceğinin farkında olarak hayatımıza devam edeceğiz. Bu manada ıstırabımız büyük ancak hüznümüzü hafifleten kimi şeyler var. Zira biz onun anısına, büyüklüğüne hürmet duyacak ve daima hatırlayacağız” dedi.

Kaynak: İHA

0
vay_be_
Vay Be!
0
el_z_l_ya_yak_r_
Elâzığlı'ya yakışır!
0
olacak_i_de_il_
Olacak iş değil!
0
_ok_z_ld_m
Çok üzüldüm
0
bunu_da_g_rd_k_
Bunu da gördük!
0
e_bu_da_oldu_ya_
E bu da oldu ya!
Beton mikserinin çarptığı öğretmen için karanfil bırakıldı
Yorum Yap

Giriş Yap

Hepsi Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

NOT: ✅ Beni Hatırla kısmını aktif hale getirin.