Bahçeli, Ankara Emniyeti’ndeki açığa almaları ‘komplo’ olarak nitelendirdi: ‘Sabrımızı taşırmasınlar’

Bu girişimlerin "ağır sonuçları" olacağını belirten Bahçeli, "akıbetleri için 15 Temmuz gecesine dikkatle bakmaları ikaz ve ihtarımdır" ifadesini kullandı.

featured
service

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ayhan Bora Kaplan soruşturması kapsamında Ankara Emniyet Müdürlüğü’ndeki bazı emniyet görevlerinin açığa alınmasını, MHP, AKP ve Cumhur İttifakı’na “komplo” olarak nitelendirdi.

Türkiye üzerinde emniyet ve yargı üzerinden “hesap yapanların” 15 Temmuz gecesine bakması gerektiğini kaydeden Bahçeli, “Ayranımızı kabartmasınlar, sabrımızı taşırmasınlar” ifadelerini kullandı.

MHP lideri Bahçeli, Ayhan Bora Kaplan soruşturması kapsamında bazı emniyet görevlilerinin açığa alınması ve evlerinde arama yapılmasının ardından ilk kez partisinin grup toplantısında konuştu.

Ankara Emniyeti’ndeki üç ismin görevden alınmasını kastederek, “Bugünlerde iç işgal cephesinde toplanıp, aynı zamanda emniyet ve yargı içine yuvalanmış soysuz ve kripto çetelerin yeniden Türkiye üzerinde hesap yaptığı görülmektedir” dedi.

0
vay_be_
Vay Be!
0
el_z_l_ya_yak_r_
Elâzığlı'ya yakışır!
0
olacak_i_de_il_
Olacak iş değil!
0
bunu_da_g_rd_k_
Bunu da gördük!
1
e_bu_da_oldu_ya_
E bu da oldu ya!
Bahçeli, Ankara Emniyeti’ndeki açığa almaları ‘komplo’ olarak nitelendirdi: ‘Sabrımızı taşırmasınlar’

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hepsi Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!