fbpx

2. OSB’nin alanı için mutabakata varıldı

featured
service

Erzurum’da yatırımcıların ağır arsa talebinde bulunduğu 2. Organize Sanayi Bölgesi’nin 3. Etap alanının genişletilmesiyle ilgili Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler’le yapılan görüşmede mutabakata varıldı.

Bu kapsamda, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’le birlikte Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, AK Parti Erzurum Milletvekilleri Selami Altınok, Mehmet Emin Öz, Abdurrahim Fırat ve Fatma Öncü, Büyükşehir Belediye Lideri Mehmet Sekmen, AK Parti Vilayet Lideri İbrahim Küçükoğlu, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Lideri ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Saim Özakalın ile 2. OSB Müdürü Fırat Karakaya’nın yer aldığı bir heyet Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler’i ziyaret etti.

Bakanlık yetkililerinin de yer aldığı ziyarette, 2.OSB’nin genişletilmesi için talep edilen Ulusal Savunma Bakanlığı’na ilişkin arazinin 3.Etap alana dahil edilmesi konusunda mutabakata varıldı.

2.OSB’ye ek edilecek alanla ilgili yer tespiti ile imar ve parselasyon planlarının hazırlanması için gerekli teknik çalışmaların da en kısa vakitte başlatılacağı tabir edildi.

Kaynak: İHA

0
vay_be_
Vay Be!
0
el_z_l_ya_yak_r_
Elâzığlı'ya yakışır!
0
olacak_i_de_il_
Olacak iş değil!
0
_ok_z_ld_m
Çok üzüldüm
0
bunu_da_g_rd_k_
Bunu da gördük!
0
e_bu_da_oldu_ya_
E bu da oldu ya!
2. OSB’nin alanı için mutabakata varıldı
Yorum Yap

Giriş Yap

Hepsi Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

NOT: ✅ Beni Hatırla kısmını aktif hale getirin.