Yeni Yıl Mesajları 2023

featured
Wooden block cube flipping between 2022 to 2023 for change and preparation merry Christmas and happy new year.
service

Her günün bir diğerinden daha iyi geçmesinin nedeni sensin! Senin ışığın, enerjin ve sevgin sayesinde yeni yılımızın çok güzel geçeceğinden eminim. Birlikte mutlu yıllara!

Hata yapmayan insan, hiçbir şey yapmıyor demektir. 2023, hatalarından korkmayacağın; onlardan ders alacağın ve başarılarını katlayacağın bir yıl olsun. Mutlu seneler.

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

2023 yılının sevgi, bol mutluluk ve hatırlandıkça tebessüm yaratacak samimi anılarla dolu olması dileğiyle… Sağlıklı ve huzurlu nice yıllara!

Her günün bir diğerinden daha iyi geçmesinin nedeni sensin! Senin ışığın, enerjin ve sevgin sayesinde yeni yılımızın çok güzel geçeceğinden eminim. Birlikte mutlu yıllara!

Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2023 yılı da böyle olsun.

Bu yıl ve her yıl, gelecek için tek hayalim, güldükçe çoğalan enerjinin hep yanımda olması.

Radyoda hep sevdiğin şarkı çalsın, trafikte hep yeşil yansın, şans her zaman yanında olsun! Yeni yılında mutluluklar yakandan düşmesin!

Güzel bir yıl geride kaldı, şimdi sırada daha güzeli var! Mutlu yıllar!

İlham veriyor seninle olmak bana, yeni yıla gözlerine bakarak girmek isterim canım, nice beraber yıllara!

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2022 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara…

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

2023 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Ne süsler ne hediyeler ne başarılar bir şey ifade eder, sevdiklerim yanımda olmadan! İyi ki varsın, yeni yılda da hep yanımda ol!

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle hayırlı yıllar.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar!

Sevdiklerin hep seninle olsun, ayrılıklar ve acılar yeni yılda uzağında olsun, mutlu yıllar!

Yüzümüzde gülümsemeler bırakan, acısıyla tatlısıyla bir yıl daha bitti, daha güzeli bizim olsun! 2023’te mutluluklar!

Her şeyin en hayırlısını bizlere sunacak, mutluluklar saçacak bir yıl diliyorum!

2022 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2023 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER…

2023 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Güzel yıllar, mutlu yarınlar, güzel dostluklar bizimle olsun, yeni yılın kutlu olsun!

Dünyayı değiştirmek istiyorsan kendine inan, dostlarına inan, sevdiğine inan. Yeni yılın başarı kapılarını açması dileği ile!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

Eğlenceli Yeni Yıl Mesajları

Ho ho hoooo! İşte yeni bir yıl geldi; eski yılı uğurlayıp yenisine kucak açarken çooook mutlu olmanı diliyorum. Yeni yılın kutlu olsun, iyi ki varsın!

Yeni yılın ilk günü umarım en mutlu günün olur. Çünkü önümüzdeki 364 gün boyunca varlığınızı tamamen göz ardı etmeyi düşünüyorum. İyi yıllar!

Tebrikler! Mutluluk bankası Eğlence Şubesi’nden 2023 no’lu hesabınıza 365 gün sınırsız eğlence tanımlanmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle… Sms almamak için bu mesaja “Mutlu Yıllar” yazarak cevap verebilirsiniz

Yeni yılın ilk kuralı geçtiğimiz yıldan asla bahsetmemek olsun. Hayatın bize verdiği bu yeni şansı kahkahalarla karşılayalım! İyi seneler!

Sabah sporu olarak yataktan kalktığın, aynı hatayı ikinciye yapmam deyip beşinci kez yaptığın, bu sefer kesin diyerek aldığın kararları ikinci günde bıraktığın bir yıl daha geride kaldı. Sırada yeni var. İyi yıllar!

Dakikalar sonra 365 sayfalık bir günlüğün ilk boş sayfası açılıyor. Güzel bir şey yaz hadi. Mesela benim adımı!

Komik Yeni Yıl Mesajları

Bu yıl da pes etmeden hayallerinin peşinden koşman dileğimle. (En azından spor olur.)

Yeni yılda paha biçilmez mutluluklar ve oldukça yüksek paha biçilebilecek hediyeler senin olsun! İyi seneler!

Yeni yıla girmeden önce bir fragman görebilme şansımız var mı? Hayır öncekilerden çok memnun kalmadım da.

Pozitif olmanın negatif sayldığı bir seneyi daha geride bıraktık. Umarım yeni yılda kelimeler gerçek anlamlarına, biz de birbirimize kavuşuruz. İyi seneler.

Büyük ikramiyenin açıklanmasına dakikalar kaldı. Yani yarından sonra bana ulaşıp ulaşamayacağını öğreneceğiz. Eğer görüşemezsek kendine iyi bak. Seni tanımak güzeldi :)

Geçen sene bu gece aldığımız kararların hiçbirini yerine getirmemiş olmanın verdiği iç huzurumuzun onuruna bu yılbaşını kutlayalım. İyi seneler arkadaşlar, iyi seneler.

Geçmişte yaptığın hataların hepsinden dersler çıkararak daha güzel hatalar yapacağın bir sene diliyorum.

Küçük şeylerle mutlu olacağımız bir sene diliyorum. Küçük bir yat, küçük bir malikane ve belki küçük bir spor araba olabilir.

Üzgünüm ama biri bunu yapmalıydı. Yan yana olmamanın verdiği güvenle bu görevi ben üstlenebilirim. SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ!

Etkileyici Yeni Yıl Mesajları

Her yeni yılda hayatta daha büyük zorluklar ve engeller gelir. Karşılaşabileceğin tüm engellerin üstesinden gelmen için cesaret, umut ve inanç diliyorum.Bu yeni yılda da hayatının her anında sana destek olacağıma, sana kendini asla yalnız hissettirmeyeceğime söz veriyorum. Nice senelere sevgilim!

Yeni yılda “Olmaz…” dediğin tüm hayallerinin birer birer gerçekleştiğini görecek ve yeni yılı ilk gününden itibaren çok seveceksin. Sadece inan ve en güzel hayalini düşle… Yeni yılın kutlu olsun!

Bembeyaz karların tüm kötülükleri silmesi ve iyiliklere yer açmasıdır yeni yıl. Adımlarının izini görebileceğin güçlü ve mutlu bir yıl olsun!

Gökyüzünde binlerce dilek damlası ve şemsiyesiz kalan sen… Yeni yıl tam da dilediğin gibi, ansızın başlayan bir yağmur gibi sana güzellikleri getirsin. Mutlu yıllar!

365 gün; yeni dostluklar, yeni aşklar, yeni yolculuklar, yeni lezzetler, yeni kitaplar, yeni filmler, yeni şarkılar demektir. 365 gün sonunda yepyeni bir sen için şimdiden iyi yıllar!

Kim bilir hangi anıda, hangi fotoğraf karesinde veya hangi satırlarda en güzel duygularla yer alacaksın. Yeni yıl, içinde senin olduğun birçok güzelliği de beraberinde getirsin, yeni yılın kutlu olsun!

Her günün bir diğerinden daha iyi geçmesinin nedeni sensin! Senin ışığın, enerjin ve sevgin sayesinde yeni yılımızın çok güzel geçeceğinden eminim. Birlikte mutlu yıllara!

Her yıl çok sayıda yeni insanla tanışıyoruz ve bazıları hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oluyor; senin gibi… Sen sadece hayatıma girmedin, hayatı daha canlı, neşeli ve çekici hale getirdin. Birlikte mutlu yıllarımız olsun!

Geçmiş hatalardan ders almak, şu an yeni şeyleri kucaklamak ve gelecek ise hayaller kurmak içindir. 2023 yılında hayallerin gerçeğin olsun… Mutlu yıllar!

Yeni Yıl Mesajları 2023

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hepsi Elazığ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!